Türkiye'nin En Kapsamlı ve En Uygun Brülör Yedek Parça Online Satış Sitesi.
Türkiye'nin En Kapsamlı ve En Uygun Brülör Yedek Parça Online Satış Sitesi.
Sepetim 0,00 TL
Garanti Şartları

Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde Satın almış olduğunuz ürünler, üretici firmaları veya distribütör firmaları garantisi altındadır.
Garanti süreci, malın teslim tarihinden itibaren başlar.
Garanti süresi, genel olarak 1 yıldır. Garanti şartları üretici firma veya distribütör firmaların belirlediği süre ve kurallar çerçevesinde geçerlidir.
Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. 
Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. 

Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, kullanıcı hataları, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması durumlarında ürün GARANTİ KAPSAMI DIŞINDA KALIR.
Donma, yangın veya yıldırım düşmesi durumunda meydana gelen hasar ve arızalar, ürünün tesliminden sonraki yükleme, boşaltma ve sevkiyat anında meydana gelecek arızalar, hatalı elektrik bağlantıları, gerilim (Voltaj) düşüklüğü veya fazlalığı, topraksız priz kullanılması, hatalı elektrik tesisatından meydana gelen hasar ve arızalar GARANTİ KAPSAMI DIŞINDADIR.
Ürüne/Cihaza yetkili teknik servislerinin dışındaki kişiler tarafından müdahale edilmesi durumunda durumlarında ürün GARANTİ KAPSAMI DIŞINDA KALIR.
Belge üzerine tahrifat yapıldığı, cihazın üzerindeki orijinal seri numarasın kaldırıldığı veya tahrifat yapıldığı taktirde durumlarında ürün GARANTİ KAPSAMI DIŞINDA KALIR.

Arızaların giderilmesi konusunda uygulanacak teknik yöntemlerin tespiti tamamen yetkili servise aittir.

Ürünün/Cihazın garantisi sadece Türkiye sınırları dahilinde geçerlidir.
 

YENİ VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLUN !
Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et